• Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black

© 2023 by PLASTOIL Europe a.s.

Kdo jsme

a co děláme?

Společnost Plastoil Europe a.s., která stojí za projektem je společným podnikem investorů a manažerů ze skupiny Active Development Investments (ADI). 

 

Již 8 let investujeme do vývoje této unikátní technologie, úspěšně jsme dokončili vývojovou fázi projektu na funkčních prototypech a dnes je technologie Plastoil připravena ke komerčnímu využití včetně kompletního servisu a poradenství.

Logo-ADI.png

PLASTOIL Europe a.s. je členem skupiny Active Development Investments a.s. (ADI).

 

ADI je česká investiční skupina, která vlastní, provozuje a spravuje tepelná hospodářství v České republice, realizuje stavební projekty v teplárenství, energetice, obnovitelných zdrojích energie, vodárenství, plynárenství a v rezidenčním developmentu. ADI je dodavatelem vnitřního a venkovního LED osvětlení pro firmy, obce a města, investuje do inovativních a ekologických projektů pro nakládání s plastovým odpadem i do projektů unikátního pěstebního způsobu plodin.

ADI klade důraz na využívání nejmodernějších šetrných technologií a investuje jen do projektů s trvalou přidanou hodnotou. Tyto aspekty vedou k naplnění služby klientům – tedy zajištění jejich maximální spokojenosti, investování přiměřených finančních prostředků, zajištění kvalitního servisu i stanovení optimálních provozních nákladů. Projekty ADI jsou šetrné k životnímu prostředí a přinášejí užitek klientům v prostředí, ve kterém se pohybují.

ADI realizuje projekty s otevřenou myslí a celistvě a snaží se vždy nacházet taková řešení, která přinesou lidem více než jen profit. Skupina investuje také do zcela nových příležitostí bez vyšlapaných cest.

Management projektu

PLASTOIL Europe

 
 

S kým spolupracujeme?

  • UNICRE – výzkumně vzdělávací centrum společnosti UNIPETROL

    • Dlouhodobá výzkumná spolupráce

    • Studie využitelnosti oleje v rafinérském a petrochemickém průmyslu

    • Studie proveditelnosti mísení oleje Plastoil s konvenčními palivy

  • ChemSol – strategický poradenský tým s rozsáhlými kompetencemi z rafinérského byznysu

  • Další partneři: VŠCHT, VŠB, UJEP

logotyp_unicre_cz_color_473.png
Snímek obrazovky 2019-02-11 v 11.54.16.p
Snímek obrazovky 2019-01-01 v 17.11.21.p
vsb.png
logoVSCHT_zakl.png

Člen skupiny

Active Development Investments a.s.